	<title>6DI85A-060 &#8211; Matronics</title>
	<link>https://matronics.com.br</link>
	<description>Componentes Eletrônicos</description>
	<lastBuildDate>Tue, 07 May 2024 15:03:13 +0000</lastBuildDate>
	<language>pt-BR</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
<image>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
<site xmlns="com-wordpress:feed-additions:1">216139082</site>	<item>
		<title>A50L-0001-0178 FUJI MODULO</title>
		<link>https://matronics.com.br/produto/a50l-0001-0178-fuji-modulo/</link>
		<dc:creator><![CDATA[Marcos Matronics]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 16 Mar 2023 16:34:26 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://www.matronics.com.br/?post_type=product&#038;p=5438</guid>
					<description><![CDATA[A50L-0001-0178, 6DI85A-060, POWER TRANSISTOR  85A/600V]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>A50L-0001-0178, 6DI85A-060, POWER TRANSISTOR  85A 600V</p>
]]></content:encoded>
		<post-id xmlns="com-wordpress:feed-additions:1">5438</post-id>	</item>