	<title>FF100R12RT4 &#8211; Matronics</title>
	<link>https://matronics.com.br</link>
	<description>Componentes Eletrônicos</description>
	<lastBuildDate>Wed, 08 May 2024 18:24:14 +0000</lastBuildDate>
	<language>pt-BR</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
<image>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image>
<site xmlns="com-wordpress:feed-additions:1">216139082</site>	<item>
		<title>FF100R12RT4 MODULO IGBT &#124; INFINEON</title>
		<link>https://matronics.com.br/produto/ff100r12rt4-modulo-igbt-infineon/</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jam]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 07 Mar 2023 12:22:09 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://www.matronics.com.br/?post_type=product&#038;p=1535</guid>
					<description><![CDATA[FF100R12RT4, IGBT Module w/ IGBT com Diode,
• Extended Operation Temperature Tvjop
Low Switching Losses]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>FF100R12RT4, IGBT, Module w/ IGBT com Diode,</p>
<p>VCES = 1200V<br />
IC nom = 100A / ICRM = 200A<br />
Typical Applications<br />
High Power Converters<br />
Motor Drives<br />
UPS Systems</p>
]]></content:encoded>
		<post-id xmlns="com-wordpress:feed-additions:1">1535</post-id>	</item>